Genteel Home Alhacaba

  • 248 m²
  • 4 hálószoba
  • 2 fürdőszoba
  • 8 vendég
  • 4 ágy

A 4 hálószobás Genteel Home Alhacaba Granada Granada Kirchrode körzetében található, ahol nyilvános parkolót kínál, továbbá 1 km-re található az olyan jelentős vallási helyektől, mint a Basílica de San Juan de Dios.

A fürdőszobai felszerelések külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. Hajszárítót és törölközőket is kínálnak.

A Granada városi szállás teljesen felszerelt konyhát, valamint étkezőt kínál a főzéshez és étkezéshez. A konyhában elektromos vízforraló, mosogatógép és hűtő is elérhető. A kortárs ételeket felszolgáló Restaurante Jardines de Zoraya területétől nem messze található a Genteel Home Alhacaba.

A Granadai kiállítási központ 2 km-re, míg a Granadai medresze 12 percnyi sétára van a 2 fürdőszobás villától. A Granada városi ingatlan 600 méterre található az olyan kulturális helyszínektől, mint az Istenes Szent János Múzeum. A Genteel Home Alhacaba szomszédságában van olyan oktatási látnivalóktól, mint a Jogtudományi Kar. A legközelebbi buszmegálló a Paseo del Padre Manjon - Rey Chico, nagyjából egy 10 perces sétára a Granada városi nyaralótól.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Genteel Home Alhacaba Granada
Carmen De La Sultana - Parking Opcional
Csak mobilra érvényes ár

Carmen De La Sultana - Parking Opcional

7.6
131 értékelés
41 m az ingatlantól
USD 187 USD 168
éjszakánként
Lavadero De Mendez
Csak mobilra érvényes ár

Lavadero De Mendez

9.4
Rendkívüli 96 értékelés
58 m az ingatlantól
USD 148 USD 133
éjszakánként
La Carmencita- Albaicin
Csak mobilra érvényes ár

La Carmencita- Albaicin

9.4
Rendkívüli 14 értékelés
88 m az ingatlantól
USD 290 USD 261
éjszakánként
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Federico Garcia Lorca Granada-Jaen
    19 km

    Vasútállomások

    Granada Train Station
    1,2 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkolás

    Szolgáltatások

    • VIP be-/kijelentkezés

    Étkezési lehetőségek

    • Kültéri étkezősarok

    A konyhában

    • Elektromos vízforraló
    • Konyhaedények

    Gyerekeknek

    • Kiságyak

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Fűtés
    • Ülősarok
    • Terasz
    • Étkezőasztal
    • Vasaló eszközök

    A fürdőszobában

    • Mosógép
    • Ingyenes piperecikkek

    Készülékek

    • LCD TV

    Design

    • Parketta

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó
    • Kulcs belépés

    Háziállatok

    • Háziállat engedélyezett

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-21:00 között
    Kijelentkezés: 11:00 óráig
    Engedély számaESFCTU0000180170000749540000000000000000VUT/GR/061553,VUT/GR/06155
    • Pótágy információ
    • A szobában nem helyezhető el pótágy.
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Mekkora a távolság a Genteel Home Alhacaba és a Federico Garcia Lorca Granada-Jaen repülőtér között?
      A Genteel Home Alhacaba 20 km-re van a Federico Garcia Lorca Granada-Jaen repülőtértől.
    • A Genteel Home Alhacaba magába foglal konyhát?
      Igen, a Genteel Home Alhacaba tartalmaz teljesen felszerelt konyhát, amely elektromos vízforralóval, hűtővel és sütővel van felszerelve.
    • Melyek a kihagyhatatlan látnivalók az ingatlan közelében?
      Amíg az ingatlan vendége, ne hagyja ki Granada fő nevezetességeit, a Calle Navas és a granadai katedrális gyalog 15 és 13 percre vannak.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Federico Garcia Lorca Granada-Jaen
    19 km

    Vasútállomások

    Granada Train Station
    1,2 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Genteel Home Alhacaba Granada

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár